Ang among mga Produkto

Fiber Optic Cable

Ang fiber optic cable, gitawag usab nga optical fiber cable usa ka asembliya nga gigamit sa pagbalhin sa kasayuran pinaagi sa pulso nga suga. Ang fiber optic cable gitukod gikan sa usa o labaw pa nga fiber optic fibers, gipalig-on ug gipanalipdan sa espesyal nga materyal aron adunay maayo nga pisikal nga mga kabtangan sa panahon sa mga konstruksyon sa linya sa telecommunication.

Ang Optical fiber usa ka teknolohiya nga nagtugot sa kahayag nga mobiyahe subay sa manipis nga mga tubo nga baso. Ang mga tubo sa bildo adunay espesyal nga diameter, kasagaran 9/125 alang sa mga koneksyon sa us aka mode. Ang mga lanot nga gigama sa lainlaing mga teknolohiya garantiya nga gipakita bending radius sa tubo sa mga sukaranan G652D, G657 A1, G657 A2. Ang mga fiber core gisulud sa lainlaing mga kolor, nga dali makahimo sa koneksyon sa panahon sa mga splicing sa cable.

Ang Jera adunay lainlaing lahi nga mga kable nga nagsalig sa lugar sa aplikasyon, sama sa:
1) Panguna nga linya sa fiber optic cable
2) FTTH drop fiber optic cable
3) Sa sulud nga pag-apud-apod sa fiber optic cable
4) Duct fiber optic cable
Ang lainlaing mga lahi sa kable gilangkuban sa lainlaing mga sangkap ug gigamit alang sa lainlaing mga aplikasyon. Ang pipila ka mga aplikasyon nangayo pamatud-an sa tubig, taas nga kusog sa mekanikal, resistensya sa UV ug gipalig-on namon ang pipila nga materyal (Steel wire, RFP, aramid yarn, jelly, PVC tube ug uban pa) sa kable aron mapaayo ang paghimo niini.

Malampuson nga gihiusa ni Jera ang usa ka solusyon sa fiber optic cable alang sa pagtukod sa GPON, FTTx, FTTH network. Ang among optic cable adunay katakus nga ma-apply sa central loop o mga ruta sa katapusang milya alang sa mga industriyal nga bilding, transportasyon sa riles ug dalan, mga bilding sa industriya, mga sentro sa petsa ug ect.

Ang among kable napamatud-an sa laboratoryo sa pabrika o laboratory sa ika-3 nga partido, pag-inspeksyon o pagsulay lakip ang mga pagkawala sa pagsulud ug pagsulay sa pagkawala sa pagkawala, pagsulay nga kusog nga kusog, temperatura ug Humidity Cycling Test, pagsulay sa pagtigulang sa UV ug uban pa nga uyon sa mga sukaranan sa IEC-60794, RoHS ug CE.

Gitanyag ni Jera ang tanan nga adunay kalabotan nga aksesorya sa pagpanghatag sa passive optic network sama sa: fiber optic cable clamp, fiber optic pacth cords, fiber optic splice closures, fiber optic termination box ug uban pa.

Palihug mobati nga gawasnon nga makontak kami alang sa umaabot nga kasayuran!